„Ja jako Liderka / Lider Zespołu” – kolejny moduł szkolenia liderskiego, prowadzonego przez Stowarzyszenie Trenerskie Organizacji Pozarządowych, za nami! ![]()
To były dwa intensywne dni pełne rozmów, wymiany doświadczeń, śmiechu, refleksji i bardzo praktycznej pracy 

Rozmawialiśmy o tym:
Ale przede wszystkim – pracowaliśmy na prawdziwych historiach i wyzwaniach uczestników. Dzięki temu powstało mnóstwo konkretnych pomysłów, inspiracji i rozwiązań, które można wdrażać od razu po powrocie do pracy 
Nie zabrakło też energii, ruchu, integracji i dobrej atmosfery 
Było aktywnie, momentami bardzo intensywnie, ale też z dużą dawką humoru i wzajemnego wsparcia.
To właśnie dzięki Wam
te warsztaty mają prawdziwą wartość!
Już nie możemy się doczekać dalszej wspólnej pracy! 
Projekt „Dolnośląska Kuźnia III Sektora” – wspieramy organizacje społeczeństwa obywatelskiego na obszarach wiejskich Dolnego Śląska! współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.







